Натрошаване на секция

Старата секция е тежка, обемна и заема място. „Depo.Bg“ има решение. Съвети за ефективно натрошаване на стара секция ще помогнат за бързо справяне с проблема. Нашата фирма за демонтаж, натрошаване и извозване работи бързо и професионално. Предлагаме много други услуги, като професионално почистване на гаражи.

Съвети за ефективно натрошаване на стара секция

Бързо и лесно премахване

Фирмата ни има опит и оборудване за всякакви мебели. Разглобяването започва с премахване на стъклени и крехки части. След това дъските се разглобяват на по-малки парчета, за да не заемат място. Нашите хамали работят внимателно, за да не останат поражения в помещението. След като всичко е готово, извозваме отпадъците до лицензирано депо. Как да предотвратиш здравословни проблеми след фекалии?

Съвети за ефективно натрошаване на стара секция

  1. Разглобяване на вратите и чекмеджетата. Първо се махат дребните части – врати, панти, чекмеджета. Така се намалява тежестта и става по-лесно за изнасяне. Хората ни знаят как да работят без излишно разпиляване на дребни части.
  2. Нарязване на големите плоскости. За да не се мъчи никой с тежки и обемни части, плоскостите се нарязват на по-малки парчета. Това улеснява изнасянето пеша от високите етажи.
  3. Събиране на отпадъците в здрави чували. Дребните парчета, пирони и стари панти се събират в чували. Това предотвратява разпиляването и осигурява чисто изнасяне.
  4. Изнасяне и товарене в камиона. След като всичко е натрошено, нашите момчета изнасят отпадъците и товарят в камиона. Работата е организирана, за да се пести време.
  5. Извозване до депо за боклук. Натрошената секция не стои в двора или пред входа, а директно се извозва. Фирмата ни за изхвърляне осигурява транспорт и депониране според изискванията.

За бързо и качествено натрошаване на стара секция потърсете „Depo.Bg“. Обадете се на 0888 02 1111 и поръчайте услугата! Работим в София и областта.

Съвети за ефективно натрошаване на стара секция – ЧЗВ

Колко време отнема натрошаването на стара секция?

Зависи от размера и как е сглобена. Първо се махат вратите и стъклените части, за да не се чупят. После плоскостите се разглобяват и режат, ако е нужно. Всичко се събира, изнася и товари в камиона. Работата става бързо, без да се бави никой.

Какво става с отпадъците след натрошаването?

Всичко се товари в камиона и се извозва. Дребните части и праха се събират в чували, за да не се разпиляват. Големите плоскости се редят така, че да се поберат добре. Нищо не се оставя да пречи пред входа или на двора. Всичко заминава за депо и се изхвърля, както трябва.

Може ли да се натроши секция, без да се нацапа помещението?

При работа се внимава, но все пак има малко прах. Първо се махат всички дребни части, за да не падат навсякъде. Натрошаването става внимателно, за да няма разпиляване. Ако има нужда, се минава с метла след работата. Всичко се събира и се изнася без да остава боклук.

Как се изнася натрошената секция, ако няма асансьор?

Всичко се изнася пеша, без значение на кой етаж е. Частите се правят на удобни за носене, за да не се затруднява работата. Чувалите със ситните отпадъци се носят ръчно. Големите парчета се хващат здраво и се свалят едно по едно. Камионът се товари веднага, без да се оставя нищо пред блока.

Leave a Comment

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.